• KTS1306 KABLOSUZ MİKROFONLU BLUETOOTH SPEAKER
KTS-1306 Bluetooth Kablosuz Ses Bombası Hoparlör Ürün Özelliği: Güçlü stereo ses sistemi, ergonomik, şık ve benzersiz tasarımı ile teknoloji severlerin beğenisini kazanmayı başarıyor. Modern özelliklerle donatılan cihaz, farklı tasarım özellikleri ile de ön plana çıkıyor. Bluetooth teknolojisi ile desteklenen hoparlör, sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde sevdiğiniz müzikleri gittiğiniz her yere taşımanıza yardımcı oluyor. USB bağlantı noktası sayesinde akıllı telefon, tablet ve kişisel bilgisayarınıza zahmetsiz bir şekilde bağlanabilir. Üstün kaplama teknolojisinin yardımı ile plajda ya da açık havalarda dahi kesintisiz müzik keyfi yaşatıyor. Ergonomik Tuş Takımı Cihazınızda yer alan tuşlar özel tasarımları sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Bu tuşlar ses yükseltme/alçaltma ve Bluetooth bağlantısını aktif etme seçenekleri yer alıyor. Benzersiz Ses Kalitesini Hissedin Bas ve tiz sesleri oldukça başarılı şekilde yansıtmayı başaran cihaz, evde, arabada ya da dış mekanlarda da kullanılabiliyor. Orta ve alt frekanstaki sesleri başarılı bir şekilde yansıtan teknoloji severlerin gözdesi olmaya aday görülüyor. Son teknoloji ile donatılan ses ne kadar yükselirse yükselsin müziğin kalitesinde bozulma yaratmıyor. Kullanım Kolaylığı Sağlayan Benzersiz Özellikler Ürün, bluetooth bağlantısı sayesinde kullanıcıları kablo karmaşasından kurtarıyor. Güçlü performansı sayesinde odanızı konser salonuna çeviriyor. Cihaz istenildiği zaman telefona bağlanarak çağrıları yanıtlamanıza olanak sağlıyor.
» KTS1306 KABLOSUZ MİKROFONLU BLUETOOTH SPEAKER ürünümüz Güler Gsm farkı ayrıcalığı ve güvencesi ile beğenilerinize sunulmuştur.

» KTS1306 KABLOSUZ MİKROFONLU BLUETOOTH SPEAKER
» KTS1306 KABLOSUZ MİKROFONLU BLUETOOTH SPEAKER Çeşitleri
» KTS1306 KABLOSUZ MİKROFONLU BLUETOOTH SPEAKER Modelleri
» KTS1306 KABLOSUZ MİKROFONLU BLUETOOTH SPEAKER Fiyatları

» KTS1306 KABLOSUZ MİKROFONLU BLUETOOTH SPEAKER ürünümüz ile ilgili görsellere, ürün bilgilerine ve ürün hakkında ki yorumlara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

KTS1306 KABLOSUZ MİKROFONLU BLUETOOTH SPEAKER

  • Ürün Kodu: KTS1306
  • Stok Durumu: 1000

Satın alabilmek için asgari adet: 10

İptal ve İade Şartları

“SATILAN MAL GERİ ALINMAZ, KUSURLU ÜRÜNLER YENİSİ İLE DEĞİŞTİRİLİR” prensibi ile hizmet veren web sayfamızdan satın alacağınız ürünlerin İADESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR.

Ancak arızalı, defolu, kırık, bozuk çıkan ürünler yenisi ile veya eşdeğer başka bir ürün ile değişimi yapılmaktadır.

Müşteri’nin değişim hakkından yararlanabilmesi için teslim tarihinden itibaren 3 gün içinde arıza bildiriminde ve değişim talebinde bulunması gerekmektedir. 

Müşteri vermiş olduğu siparişi iptal etmek istediği takdirde, sipariş hazırlanmadan veya kargoya verilmeden aynı günün mesai saatleri içerisinde mutlaka telefon ile arayarak siparişi iptal etmelidir.

Bu şartlarda sipariş iptali yapan müşterilerin ödemeleri iade edilecektir.