Ürün Açıklaması1. Kablosuz hoparlörler: Cep telefonları, dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, tabletler vb. Gibi kablosuz teknoloji standartlarını destekleyen cihazlar 10 metreye kadar çalışma mesafesi sağlar.2. Ahizesiz kullanım işlevi: Tüm cep telefonu aramalarını destekleyin.3. TWS: İki özdeş cihaz bağlantısını destekler.4. Daha fazla çalma işlevleri: USB / Micro SD (TF kart), müzik çalma formatını destekler: MP3, WAV.5. FM ses: yüksek hassasiyetli ses sinyalleri iletir.6. Aux: 3.5mm Aux ses kablosunun takılmasını destekler.7. Dahili lityum pil, yüksek kapasiteli, uzun ömürlü pil ömrü.Paket içeriği:Hoparlör x 1Aux ses kablosu x 1USB kablosu x 1 Kullanımkılavuzu x 1

» NEWRİSİNG RETRO NR4013 ANTİKA RADİO ürünümüz Güler Gsm farkı ayrıcalığı ve güvencesi ile beğenilerinize sunulmuştur.

» NEWRİSİNG RETRO NR4013 ANTİKA RADİO
» NEWRİSİNG RETRO NR4013 ANTİKA RADİO Çeşitleri
» NEWRİSİNG RETRO NR4013 ANTİKA RADİO Modelleri
» NEWRİSİNG RETRO NR4013 ANTİKA RADİO Fiyatları

» NEWRİSİNG RETRO NR4013 ANTİKA RADİO ürünümüz ile ilgili görsellere, ürün bilgilerine ve ürün hakkında ki yorumlara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

NEWRİSİNG RETRO NR4013 ANTİKA RADİO

  • Ürün Kodu: 4013
  • Stok Durumu: 1000

Satın alabilmek için asgari adet: 10

Etiketler: NOSTALJİ RADİO, BLUETOOTH SPEAKER, RADİO, SPEAKER, USB, HAFIZA KARTI, RETRO NR-4013

İptal ve İade Şartları

“SATILAN MAL GERİ ALINMAZ, KUSURLU ÜRÜNLER YENİSİ İLE DEĞİŞTİRİLİR” prensibi ile hizmet veren web sayfamızdan satın alacağınız ürünlerin İADESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR.

Ancak arızalı, defolu, kırık, bozuk çıkan ürünler yenisi ile veya eşdeğer başka bir ürün ile değişimi yapılmaktadır.

Müşteri’nin değişim hakkından yararlanabilmesi için teslim tarihinden itibaren 3 gün içinde arıza bildiriminde ve değişim talebinde bulunması gerekmektedir. 

Müşteri vermiş olduğu siparişi iptal etmek istediği takdirde, sipariş hazırlanmadan veya kargoya verilmeden aynı günün mesai saatleri içerisinde mutlaka telefon ile arayarak siparişi iptal etmelidir.

Bu şartlarda sipariş iptali yapan müşterilerin ödemeleri iade edilecektir.