Type-c girişli cihazlar için üretilmiş net, yüksek kaliteli ses kaydı almanızı sağlayan profesyonel bir dijital yaka mikrofonudur. Type-c konnektörü ile telefon veya tabletinize doğrudan bağlanır ve gücünü cihazınızdan alır ekstra güç gerektirmez.6m kablo uzunluğu geniş bir çalışma alanına sahip olmanızı sağlar.16 bit / 48 kHz dijital bağlantı ile düşük dip gürültüsü yüksek ses kalitesi Çok yönlü

» Candc Dc-c3 Type-C Telefon Yaka Mikrofonu ürünümüz Güler Gsm farkı ayrıcalığı ve güvencesi ile beğenilerinize sunulmuştur.

» Candc Dc-c3 Type-C Telefon Yaka Mikrofonu
» Candc Dc-c3 Type-C Telefon Yaka Mikrofonu Çeşitleri
» Candc Dc-c3 Type-C Telefon Yaka Mikrofonu Modelleri
» Candc Dc-c3 Type-C Telefon Yaka Mikrofonu Fiyatları

» Candc Dc-c3 Type-C Telefon Yaka Mikrofonu ürünümüz ile ilgili görsellere, ürün bilgilerine ve ürün hakkında ki yorumlara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Candc Dc-c3 Type-C Telefon Yaka Mikrofonu

  • Ürün Kodu: dc3
  • Stok Durumu: 1000

Etiketler: yaka mikrofonu, youtuber, mikrofon, type c, type c, type c mikrofon,

İptal ve İade Şartları

“SATILAN MAL GERİ ALINMAZ, KUSURLU ÜRÜNLER YENİSİ İLE DEĞİŞTİRİLİR” prensibi ile hizmet veren web sayfamızdan satın alacağınız ürünlerin İADESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR.

Ancak arızalı, defolu, kırık, bozuk çıkan ürünler yenisi ile veya eşdeğer başka bir ürün ile değişimi yapılmaktadır.

Müşteri’nin değişim hakkından yararlanabilmesi için teslim tarihinden itibaren 3 gün içinde arıza bildiriminde ve değişim talebinde bulunması gerekmektedir. 

Müşteri vermiş olduğu siparişi iptal etmek istediği takdirde, sipariş hazırlanmadan veya kargoya verilmeden aynı günün mesai saatleri içerisinde mutlaka telefon ile arayarak siparişi iptal etmelidir.

Bu şartlarda sipariş iptali yapan müşterilerin ödemeleri iade edilecektir.