Açıklama: 1. katlanır tasarım, hafif ve büyük boy, taşıması kolay iş seyahati. Bu telefon projektörünü her yerde kullanabilirsiniz 2.3D tipi ekran görüntüsü (gerçek olmayan 3D), size daha gerçekçi bir his verir vetüm akıllı telefonlarla uyumluluk 3. Bluetooth Hoparlör: Kablosuz Bluetooth taşınabilir hoparlör, ışık hacmi, kristal netliğinde stereo, 3 saat çalma süresi, eller serbest, ellerinizi bırakın. 4. Fotoğraf Çerçeveli Park 3D Ekran Amplifikatörü: Lens vizörümüz telefonun ekranını büyüteçten korur. Mobil ekran büyütecini kullanmadığınızda, fotoğraf çerçevesi veya müzik çalar olarak da kullanılabilir. 5. akıllı telefonlar için 3D amplifikatör, iki şarj yöntemleri: 1. smartphone şarj için USB çıkışı. 2. Pil Şarj Etme (1 * 18650 Şarj Edilebilir Pil) Mini mobil güç kaynağı olarak, film izlerken akıllı telefon projektör ekranını kullanabilirsiniz. Şartname: Ekran boyutu: 8. 5inç Ürün boyutu: 18. 5X16.5X2cm Malzeme: Akrilik lens + ABS konut Uygulanabilir modeller: Genel Destek pil modeli: 18650 (dahil değildir) Ses tipi: 4 ohm 3 watt ve diyafram sesi Bluetooth sürümü: 3.0 Bluetooth adı: I2-L8 Siyah renk
» GLR MOBİLE L8 EKRAN BÜYÜTEÇ BLUETOOTH SPEAKER POWERBANK ürünümüz Güler Gsm farkı ayrıcalığı ve güvencesi ile beğenilerinize sunulmuştur.

» GLR MOBİLE L8 EKRAN BÜYÜTEÇ BLUETOOTH SPEAKER POWERBANK
» GLR MOBİLE L8 EKRAN BÜYÜTEÇ BLUETOOTH SPEAKER POWERBANK Çeşitleri
» GLR MOBİLE L8 EKRAN BÜYÜTEÇ BLUETOOTH SPEAKER POWERBANK Modelleri
» GLR MOBİLE L8 EKRAN BÜYÜTEÇ BLUETOOTH SPEAKER POWERBANK Fiyatları

» GLR MOBİLE L8 EKRAN BÜYÜTEÇ BLUETOOTH SPEAKER POWERBANK ürünümüz ile ilgili görsellere, ürün bilgilerine ve ürün hakkında ki yorumlara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

GLR MOBİLE L8 EKRAN BÜYÜTEÇ BLUETOOTH SPEAKER POWERBANK

  • Marka: GLR
  • Ürün Kodu: L8
  • Stok Durumu: 1000

Satın alabilmek için asgari adet: 10

Etiketler: TELEFON, EKRAN BÜYÜTEÇ, BLUETOOTH SPEAKER, POWERBANK, GLRGSM,

İptal ve İade Şartları

“SATILAN MAL GERİ ALINMAZ, KUSURLU ÜRÜNLER YENİSİ İLE DEĞİŞTİRİLİR” prensibi ile hizmet veren web sayfamızdan satın alacağınız ürünlerin İADESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR.

Ancak arızalı, defolu, kırık, bozuk çıkan ürünler yenisi ile veya eşdeğer başka bir ürün ile değişimi yapılmaktadır.

Müşteri’nin değişim hakkından yararlanabilmesi için teslim tarihinden itibaren 3 gün içinde arıza bildiriminde ve değişim talebinde bulunması gerekmektedir. 

Müşteri vermiş olduğu siparişi iptal etmek istediği takdirde, sipariş hazırlanmadan veya kargoya verilmeden aynı günün mesai saatleri içerisinde mutlaka telefon ile arayarak siparişi iptal etmelidir.

Bu şartlarda sipariş iptali yapan müşterilerin ödemeleri iade edilecektir.