Cep telefonunun yatay/dikey serbest dönüşü, farklı açıların ihtiyaçlarını karşılamak için esnek ve yeterlidir.6. Ürün çinko alaşımı, dişli ve silikon tırtıklı klipten oluşur. Dişli iç yapısı, Titreşim veya problemler. Benzersiz silikon tırtıklı klip tasarımı sağlarDaha iyi GPS navigasyon için araç havalandırmasına monte edilecek.

» CP-113 Popsocket Telefon Standı / Dock Yüzük/araç Telefon Tutucu ürünümüz Güler Gsm farkı ayrıcalığı ve güvencesi ile beğenilerinize sunulmuştur.

» CP-113 Popsocket Telefon Standı / Dock Yüzük/araç Telefon Tutucu
» CP-113 Popsocket Telefon Standı / Dock Yüzük/araç Telefon Tutucu Çeşitleri
» CP-113 Popsocket Telefon Standı / Dock Yüzük/araç Telefon Tutucu Modelleri
» CP-113 Popsocket Telefon Standı / Dock Yüzük/araç Telefon Tutucu Fiyatları

» CP-113 Popsocket Telefon Standı / Dock Yüzük/araç Telefon Tutucu ürünümüz ile ilgili görsellere, ürün bilgilerine ve ürün hakkında ki yorumlara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

CP-113 Popsocket Telefon Standı / Dock Yüzük/araç Telefon Tutucu

  • Marka: CORSAIR
  • Ürün Kodu: CP-113
  • Stok Durumu: 1000

Etiketler: TELEFON TUTUCU YÜZÜK

İptal ve İade Şartları

“SATILAN MAL GERİ ALINMAZ, KUSURLU ÜRÜNLER YENİSİ İLE DEĞİŞTİRİLİR” prensibi ile hizmet veren web sayfamızdan satın alacağınız ürünlerin İADESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR.

Ancak arızalı, defolu, kırık, bozuk çıkan ürünler yenisi ile veya eşdeğer başka bir ürün ile değişimi yapılmaktadır.

Müşteri’nin değişim hakkından yararlanabilmesi için teslim tarihinden itibaren 3 gün içinde arıza bildiriminde ve değişim talebinde bulunması gerekmektedir. 

Müşteri vermiş olduğu siparişi iptal etmek istediği takdirde, sipariş hazırlanmadan veya kargoya verilmeden aynı günün mesai saatleri içerisinde mutlaka telefon ile arayarak siparişi iptal etmelidir.

Bu şartlarda sipariş iptali yapan müşterilerin ödemeleri iade edilecektir.