• LAZIEST ESNEK TELEFON TUTUCU

Uzatılabilir tutucu

En az 2,2 inç (en az) ila 3,34 inç (en fazla) Geniş boyutta tüm telefon boyutlarıyla uyumlu evrensel cep telefonu standı. Örneğin, iPhone 8 artı genel durumla kolayca tutabilirdi.

Çıkarılabilir Telefon Kılıfı

360 derece döner telefon tutucusu, rahat inceleme için istediğiniz gibi herhangi bir açıyı ayarlamak için ücretsiz. Tutucu manyetik olarak bağlanır ve çıkarılabilir, daha büyük göğüslere veya midelere sahip olanların kullanmasını sağlayan yeniden takılabilir.

Sağlam kol standı

Piyasadaki diğer ucuz plastik kol standının aksine, standımız% 70'in üzerinde alüminyum magnezyum alaşımı içeriyor, sabit kalıyor ve sallanmıyor ..

Esnek ve Çoklu Görev

Telefon ayağı süper esnektir ve ihtiyacınız olanı karşılamak için herhangi bir şekilde bükebilirsiniz. Neredeyse her yerde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda daha iyi depolama için güzel bobinleri. Seyahat için mükemmel! 

Kapalı Kullanımlar

Evde video seyrederken, akarken, yüzdeyken, oyun oynarken, kitap okurken, yemek pişirirken, temizlik yaparken veya spor yaparken, yatak başlığına veya yatağın altına, masanın üzerinde veya sandalyede oturan, boynunuza veya göğsünüze bağlayabilir . Artık telefonunuzu tutan el ağrıları yok!                     

Dış Mekan Kullanımları

Seyahat ederken harika bir alet. Arabalarda direksiyon simidine bağlayabilir veya uçaklarda ön masada tutabilirsiniz, ayrıca sürüş sırasında GPS olarak veya bir otomobilin arka koltuğunda eğlence veya kendi kayıtlarınızı yapmak için bir selfie standı olarak da kullanılabilir. dışındaki videolar.

         


» LAZIEST ESNEK TELEFON TUTUCU ürünümüz Güler Gsm farkı ayrıcalığı ve güvencesi ile beğenilerinize sunulmuştur.

» LAZIEST ESNEK TELEFON TUTUCU
» LAZIEST ESNEK TELEFON TUTUCU Çeşitleri
» LAZIEST ESNEK TELEFON TUTUCU Modelleri
» LAZIEST ESNEK TELEFON TUTUCU Fiyatları

» LAZIEST ESNEK TELEFON TUTUCU ürünümüz ile ilgili görsellere, ürün bilgilerine ve ürün hakkında ki yorumlara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

LAZIEST ESNEK TELEFON TUTUCU

  • Ürün Kodu: LAZİEST
  • Stok Durumu: 1000

Satın alabilmek için asgari adet: 10

Etiketler: LAZIEST

İptal ve İade Şartları

“SATILAN MAL GERİ ALINMAZ, KUSURLU ÜRÜNLER YENİSİ İLE DEĞİŞTİRİLİR” prensibi ile hizmet veren web sayfamızdan satın alacağınız ürünlerin İADESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR.

Ancak arızalı, defolu, kırık, bozuk çıkan ürünler yenisi ile veya eşdeğer başka bir ürün ile değişimi yapılmaktadır.

Müşteri’nin değişim hakkından yararlanabilmesi için teslim tarihinden itibaren 3 gün içinde arıza bildiriminde ve değişim talebinde bulunması gerekmektedir. 

Müşteri vermiş olduğu siparişi iptal etmek istediği takdirde, sipariş hazırlanmadan veya kargoya verilmeden aynı günün mesai saatleri içerisinde mutlaka telefon ile arayarak siparişi iptal etmelidir.

Bu şartlarda sipariş iptali yapan müşterilerin ödemeleri iade edilecektir.