•  GLRTECH Q2 WIFI CAMERA

GLRTECH Q2 Wifi Camera ürünümüz evinizde ofisinizde veya iş yerinizde siz yokken olup bitenleri izlemek için harika bir üründür.
Çok pahalı güvenlik sistemlerinin aksine uzun kurulum süreçleri gerektirmez, kablo veya harici kayıt cihazı gerektirmez.
Tak kullan izle mantığı ile tasarlanmış ve üretilmiş bir güvenlik kamerasıdır.

Q2 Wifi Kamera ürünümüz olukça kibar ve estetik görünümü ile göz dolduran, performansı ve görüntü kalitesi ile pek çok üründen daha avantajlı bir cihazdır.

Wifi kamera, Wifi'li kamera, güvenlik kamerası, mini güvenlik kamerası, toptan kamera, toptan kamera çeşitleri, toptan kamera fiyatları, ucuz kamera, Toptan Wifi Kamera tak kullan kamera modelleri gibi tüm arayışlarınıza ve taleplerinize cevap verebilecek harika bir üründür.

Ürün Özellikleri:





» GLRTECH Q2 WIFI CAMERA ürünümüz Güler Gsm farkı ayrıcalığı ve güvencesi ile beğenilerinize sunulmuştur.

» GLRTECH Q2 WIFI CAMERA
» GLRTECH Q2 WIFI CAMERA Çeşitleri
» GLRTECH Q2 WIFI CAMERA Modelleri
» GLRTECH Q2 WIFI CAMERA Fiyatları

» GLRTECH Q2 WIFI CAMERA ürünümüz ile ilgili görsellere, ürün bilgilerine ve ürün hakkında ki yorumlara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

GLRTECH Q2 WIFI CAMERA

  • Ürün Kodu: Q2
  • Stok Durumu: 1000

Satın alabilmek için asgari adet: 10

Etiketler: GLRTECH Q2 WIFI CAMERA, Wifi kamera, Wifi'li kamera, güvenlik kamerası, toptan kamera, toptan kamera çeşitleri, toptan kamera fiyatları, ucuz kamera, Toptan Wifi Kamera

İptal ve İade Şartları

“SATILAN MAL GERİ ALINMAZ, KUSURLU ÜRÜNLER YENİSİ İLE DEĞİŞTİRİLİR” prensibi ile hizmet veren web sayfamızdan satın alacağınız ürünlerin İADESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR.

Ancak arızalı, defolu, kırık, bozuk çıkan ürünler yenisi ile veya eşdeğer başka bir ürün ile değişimi yapılmaktadır.

Müşteri’nin değişim hakkından yararlanabilmesi için teslim tarihinden itibaren 3 gün içinde arıza bildiriminde ve değişim talebinde bulunması gerekmektedir. 

Müşteri vermiş olduğu siparişi iptal etmek istediği takdirde, sipariş hazırlanmadan veya kargoya verilmeden aynı günün mesai saatleri içerisinde mutlaka telefon ile arayarak siparişi iptal etmelidir.

Bu şartlarda sipariş iptali yapan müşterilerin ödemeleri iade edilecektir.