Bağlantı yöntemi: Bluetooth bağlantısı
Çıkış gücü: 5W
Arayüz tipi: USB
Güç kaynağı modu: dahili lityum pil
Pil kapasitesi: 1200mah
Süre: 4 saat
Görünüm boyutu: 114 * 93 * 157MM
Oynatma modu: U disk, TF kart, AUX, Bluetooth bağlantısı

Bluetooth hoparlör, U diskteki, TF kartındaki ses dosyalarını otomatik olarak okuyabilir, şarkıları istediğiniz gibi değiştirebilir ve MP3, WAV, WMV ses formatlarını çözebilir; 32 GB'a kadar bellek genişletmeyi destekler.

Bu hoparlör, Android, IOS, Windows sistemi ile uyumlu cep telefonları, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve diğer cihazlarla Bluetooth bağlantısını destekler; destek cep telefonu radyo APP çalışma fonksiyonu, daha iyi radyo etkisi olan dahili yüksek hassasiyetli radyo modülü; Daha hızlı ve uzun süreli pil ömrünü şarj etmeyi destekleyen harici 1200MAH büyük kapasiteli çıkarılabilir lityum pil ile birlikte.

Taşınabilir Elektroliz Bluetooth Hoparlör Mini Kablosuz Subwoofer Hoparlörü 9Taşınabilir Elektroliz Bluetooth Hoparlör Mini Kablosuz Subwoofer Hoparlörü 11Taşınabilir Elektroliz Bluetooth Hoparlör Mini Kablosuz Subwoofer Hoparlörü 13Taşınabilir Elektroliz Bluetooth Hoparlör Mini Kablosuz Subwoofer Hoparlörü 15Taşınabilir Elektroliz Bluetooth Hoparlör Mini Kablosuz Subwoofer Hoparlörü 17Taşınabilir Elektroliz Bluetooth Hoparlör Mini Kablosuz Subwoofer Hoparlörü 19


» GLR TECH LM-S316 BLUETOOTH SPEAKER ürünümüz Güler Gsm farkı ayrıcalığı ve güvencesi ile beğenilerinize sunulmuştur.

» GLR TECH LM-S316 BLUETOOTH SPEAKER
» GLR TECH LM-S316 BLUETOOTH SPEAKER Çeşitleri
» GLR TECH LM-S316 BLUETOOTH SPEAKER Modelleri
» GLR TECH LM-S316 BLUETOOTH SPEAKER Fiyatları

» GLR TECH LM-S316 BLUETOOTH SPEAKER ürünümüz ile ilgili görsellere, ürün bilgilerine ve ürün hakkında ki yorumlara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

GLR TECH LM-S316 BLUETOOTH SPEAKER

  • Marka: GLRTECH
  • Ürün Kodu: LM-S316
  • Stok Durumu: 1000

Etiketler: BLUETOOTH SPEAKER, RADİO, SPEAKER, USB, HAFIZA KARTI, LM-S316

İptal ve İade Şartları

“SATILAN MAL GERİ ALINMAZ, KUSURLU ÜRÜNLER YENİSİ İLE DEĞİŞTİRİLİR” prensibi ile hizmet veren web sayfamızdan satın alacağınız ürünlerin İADESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR.

Ancak arızalı, defolu, kırık, bozuk çıkan ürünler yenisi ile veya eşdeğer başka bir ürün ile değişimi yapılmaktadır.

Müşteri’nin değişim hakkından yararlanabilmesi için teslim tarihinden itibaren 3 gün içinde arıza bildiriminde ve değişim talebinde bulunması gerekmektedir. 

Müşteri vermiş olduğu siparişi iptal etmek istediği takdirde, sipariş hazırlanmadan veya kargoya verilmeden aynı günün mesai saatleri içerisinde mutlaka telefon ile arayarak siparişi iptal etmelidir.

Bu şartlarda sipariş iptali yapan müşterilerin ödemeleri iade edilecektir.